OFK Majcichov - Bohdanovce    3:3     Ďuračka 2, Gažovič

Vrbovský - Mikuláš, Scheip, Kuracina V., Štrbo M. - Krivosudský, Lukáč, Mĺkvy, Šturdík P., - Marek, Ďuračka (Gažovič)

Boleráz - OFK Majcichov     5:2 (2:1)     góly: Marek, vlastný

Vrbovský - Krivosudský, Scheip, Štrbo M., Kuracina V. - Kuracina M., Lukáč, Mĺkvy (Šaštinský), Gažovič - Marek, Marfoldi

Bez gólov sa vyhrávať nedá.

18.04.2011 15:48

OFK Majcichov - Kátlovce     0:1 (0:1)

Bocán - Scheip, Šturdík P. (Kuracina M.), Kuracina V., Štrbo L. (čk) - Krivosudský, Lukáč, Marek, Štrbo M. - Gažovič, Marfoldi

Strelecká nemohúcnosť našeho družstva a kopec smoly. Hostia si ešte pred gólom vypracovali jednu čistú šancu, ale to bolo z pohľadu ich ofenzívy všetko. Boli však vysoko efektívny, my presne naopak. Nepadlo nám tam nič a tak už druhý raz na jar sme nedokázali potvrdiť výhru z ihriska súpera. Škoda.

Rozhodnutie v samom závere.

11.04.2011 21:56

Ružindol - OFK Majcichov     1:2 (1:0)     góly: Mikuláš, Marek

Bocán - Mikuláš, Scheip, Štrbo L. (Kuracina M.), Kuracina V. - Krivosudský, Lukáč, Šturdík P. (Polák), Štrbo M., Marek, Marfoldi (Gažovič)

V Ružindole sa hralo za veľkého vetra, ktorý maximálne znepríjemňoval hráčom ich snahu. Po našej hrubej chybe v rozohrávke sa domáci dostali veľmi skoro do vedenia. Zápas to nebol nijako príťažlivý, kombinácia viazla na oboch stranách. Naše mužstvo vrátila do hry štandartka z kraja druhého polčasu, keď centrovaná loptu lízol hlavou Mikuláš a vyrovnal. Ružindolčania si vypili kalich horkosti do dna, keď v poslednej minúte Marek vycvičil celú domácu obranu a technickým oblúčikom rozhodol o dôležitom víťazstve OFK.

Prvá jarná strata.

07.04.2011 22:24

OFK Majcichov - Dobrá Voda     0:1 (0:0)

Šturdík B. - Mikuláš, Šturdík P., Štrbo M., Štrbo L. (Mĺkvy) - Krivosudský, Lukáč, Mišina, Marek - Ďuračka, Marfoldi

Víťazstvo aj do tretice.

28.03.2011 15:04

Horné Dubové - OFK Majcichov     0:4 (0:2)     góly: Marek 2, Lukáč, Ďuračka

Šturdík B. - Mikuláš, Scheip, Štrbo M., Kuracina V. - Krivosudský (Polák), Lukáč, Mĺkvy (Šaštinský), Marek (Kučera) - Ďuračka, Marfoldi

V Hornom Dubovom bol Majcichov lepším tímom od úvodu zápasu. Vypracoval si viacero šancí, skóre otvoril Marek krížnou strelou, ešte do polčasu sa radoval z gólu aj Lukáč po kombinácii Ďuračku s Krivosudským. V druhom polčase definitívu pridal Ďuračka, keď si vysokú loptu ideálne spracoval a presadil sa cez stred domácej obrany. Čerešničku pridal strelecky disponovaný Marek, jeho priamy kop od tyče skončil v sieti bezmocného brankára. Z nášho výkonu sršala pohoda a môžme sa tešiť na najbližší domáci zápas s Dobrou Vodou, v ktorom by sme mohli pokračovať vo víťaznej jari...

Vydreté víťazstvo.

21.03.2011 10:40

OFK Majcichov - FK Biely Kostol     2:1 (1:1)     góly: Marek 2

Šturdík B. - Mikuláš, Scheip, Štrbo M., Kuracina V. (Mĺkvy) - Krivosudský, Lukáč, Šturdík P. (Štrbo L.), Mišina  - Marek, Marfoldi (Šaštinský)

Zápas nezačal pre naše mužstvo dobre, keď v prvej minúte Scheipov obranný zákrok posúdil rozhodca ako penaltový a hostia sa ujali vedenia. Podarilo sa nám vyrovnať tiež po štandartnej situácii, keď Marek poslal priamy kop ponad múr k ľavej tyči. Ten istý hráč skóroval aj v druhom dejstve po výbornom centri Milana Štrba. Zápasu hraného za silného vetra chýbali šance, zato bol dosť vyhrotený a plný súbojov. Pre naše družstvo je to ďaľšie dôležité víťazstvo v boji o záchranu. V budúcom kole zavítame do Horného Dubového, kde to bude šesť-bodový zápas.

Veľmi cenné a potrebné víťazstvo.

14.03.2011 09:36

OFK Majcichov - Malženice     3:1 (3:0)     góly: Ďuračka 2, Gažovič

Šturdík B. - Šturdík P. (Mĺkvy), Mikuláš, Štrbo M., Kuracina V. - Krivosudský, Lukáč, Marek, Gažovič (Šaštinský) - Ďuračka, Marfoldi

Pod novým trénerom a v nových dresoch sme zaknihovali dôležité tri body. O nich sa rozhodlo v prvom polčase, keď sme súpera predčili hlavne v produktivite. Úvodný gól dal po Marekovom centri Gažovič, ktorého strela prepadla medzi rukami hosťujúcemu gólmanovi. Už o chvíľu zahral roh Krivosudský prudko na Mareka, ten pretlačil loptu na päťku, kde Marfoldi z prvej narazil Ďuračkovi a bolo 2:0. Hostia tiež mohli skórovať a nie raz. Hlavne sólové nájazdy na Šturdíka volali po góle, našťastie všetky situácie náš brankár vyriešil alebo nám pomohla nemohúcnosť súperových zakončovateľov. Hostí sme za to potrestali do polčasu ešte raz, Lukáč rozohral trestný kop dlhou loptou na Ďuračku a ten prehodil vybiehajúceho brankára. V druhom dejstve sme sa zatiahli a snažili sa využívať hlavne brejkové situácie, tie nám však už veľmi nevychádzali. Malženice stihli už len znížiť po dorážke v závere zápasu. Dosiahli sme dôležitú výhru, ktorú ale treba potvrdiť o týždeň v ďaľšom domácom zápase proti Bielemu Kostolu.