Veľmi cenné a potrebné víťazstvo.

14.03.2011 09:36

OFK Majcichov - Malženice     3:1 (3:0)     góly: Ďuračka 2, Gažovič

Šturdík B. - Šturdík P. (Mĺkvy), Mikuláš, Štrbo M., Kuracina V. - Krivosudský, Lukáč, Marek, Gažovič (Šaštinský) - Ďuračka, Marfoldi

Pod novým trénerom a v nových dresoch sme zaknihovali dôležité tri body. O nich sa rozhodlo v prvom polčase, keď sme súpera predčili hlavne v produktivite. Úvodný gól dal po Marekovom centri Gažovič, ktorého strela prepadla medzi rukami hosťujúcemu gólmanovi. Už o chvíľu zahral roh Krivosudský prudko na Mareka, ten pretlačil loptu na päťku, kde Marfoldi z prvej narazil Ďuračkovi a bolo 2:0. Hostia tiež mohli skórovať a nie raz. Hlavne sólové nájazdy na Šturdíka volali po góle, našťastie všetky situácie náš brankár vyriešil alebo nám pomohla nemohúcnosť súperových zakončovateľov. Hostí sme za to potrestali do polčasu ešte raz, Lukáč rozohral trestný kop dlhou loptou na Ďuračku a ten prehodil vybiehajúceho brankára. V druhom dejstve sme sa zatiahli a snažili sa využívať hlavne brejkové situácie, tie nám však už veľmi nevychádzali. Malženice stihli už len znížiť po dorážke v závere zápasu. Dosiahli sme dôležitú výhru, ktorú ale treba potvrdiť o týždeň v ďaľšom domácom zápase proti Bielemu Kostolu.