Čambál - Šturdík, Scheip, Štrbo L., Urbánek - Štrbo M., Hermanský, Kuracina V., Krivosudský - Tokoš (Mĺkvy), Marfoldi (Glonek)

Čambál - Mikuláš, Hermanský, Štrbo L., Kuracina V. - Štrbo M., Šturdík P.(Kuracina M.), Mĺkvy, Urbánek - Marfoldi, Tokoš

Rozhodol málo vídaný gól.

22.08.2011 15:21

TJ Opoj - OFK Majcichov     3:1 (1:0)     Štrbo L.

Vrbovský - Mikuláš, Scheip, Štrbo L., Kuracina - Štrbo M., Mišina, Tokoš, Karell (Polák) - Marfoldi, Šaštinský (Lelkeš)

Zo základnej zostavy z posledného záapasu proti Bolerázu chýbalo až šesť hráčov! Značne pozmenená zostava nezačala zle, veľkú šancu nedotlačil ku gólu Šaštinský, potom však prišiel nečakaný úder domácich. Po chybnej rozohrávke v našej defenzíve, prudkou strelou zo 16-ky domáci otvorili skóre. Trochu nás to vyviedlo z rovnováhy, ale herne sme mali stále trochu navrch. Brankára Opoja zamestnávali hlavne Tokošove strely, do polčasu však neinkasoval. Naopak, pri brejku Scheip pribehol do súboja s domácim Mrvom neskoro a kedže už jednu žltú kartu mal, šiel pod sprchy. Napriek oslabeniu sme v druhom polčase dokázali vyrovnať skóre, keď dvadsať minút pred koncom trafil krížnou strelou zo 16-ky Lukaš Štrbo horný kút brány. Opojanom sa nedarilo presadiť, skúšali to hlavne nakopávanými loptami. K trom bodom sa nakoniec dostali veľmi kuriózne. Nepodarenú strelu či center smerujúcu mimo našej brány si rybičkou zrazil do vlastnej brány Mikuláš. V samom závere domáci dosiahli aj tretí gól a poistili si víťazstvo. Pre Majcichov veľmi smolný zápas a nevýraznemu súperovi sme vlastne tri body darovali.

Hodové jedenástky s nečakaným víťazom.

16.08.2011 10:21

Hodový víkend v Majcichove ukončili ako už tradične pondelkové hodové jedenástky. Víťazom sa stal novic na tomto podujatí Tomáš Ryšavý, nečakanému víťazovi, s Rooneyho portrétom na prsiach, stačilo iba osem kôl aby odpadli všetci jeho súperi. Najväčším súperom bol minuloročný víťaz Pavol Šturdík, ktorý si pohoršil o jednu priečku. Tretí flek vybojoval Radovan Škultéty, ktorý v rozstrele o druhú priečku neuspel s najlepším spomedzi majcichovských futbalistov. Akciu premiérovo moderoval Tomáš Šturdík, ktorý podal výborný výkon, presne ako trojica brankárov Maroš Manek, Peter Bocán a Maroš Vrbovský. Celkovo kopalo 76 nadšencov.

1.miesto    -     Tomáš Ryšavý

2.miesto    -     Pavol Šturdík

3.miesto    -     Radovan Škultéty

Na hody bolo horko na všetkých frontoch...

16.08.2011 09:50

OFK Majcichov - Slavoj Boleráz    1:3 (1:2)      Ďuračka

Čambál - Štrbo M., Scheip, Šturdík, Urbánek - Krivosudský, Mišina, Tokoš (Mĺkvy), Karell (Mikuláš) - Marek (Marfoldi) - Ďuračka

Na hody sme nezačali dobre, po kľudnejšom úvode ako prvý rozvíril hladinu rozhodca, keď odpískal pokutový kop v prospech hostí za priestupok, ktorý videl asi len on. Túto možnosť ešte hostia nevyužili, skvelým zákrokom im penaltu zmaril Čambal. Tento moment Boleráz naštartoval, netrvalo dlho a po rohovom kope sa ujali vedenia. Otrasený Majcichov inkasoval zakrátko znova a bolo 0:2. Až v závere polčasu sme to trosku rozdychali, najprv pohrozil unikom Krivosudský, gól však strelil až Ďuračka, ktorý Karellov center poslal volejom k ľavej žrdi. Druhý polčas sa niesol v našej réžii. Stále viac sme sa tlačili pred bránu hostí, po hodine hry spadol Ďuračka po faule v 16-ke, kopal sa však len priamy kop...O malú chvíľu opäť unikol náš útočník, svoj nájazd zakončil do žrde, odrazenú loptu pretalčil Marek cez brankára opäť na Ďuračku, ktorý skóroval. Hlavný rozhodca však neuznal gól pre odmávaný ofsajd. Táto situácia potom priniesla na ihrisko i mimo neho veľa vášne, ešte horšie však bolo, že pri spomínanej akcii sa zranil Tomáš Marek, ktorý musel striedať a jeho návrat je v auguste a septembri vylúčený. V závere to bol hlavne boj plný súbojov, vyrovnať sa nám nepodarilo, naopak v 89.minúte hostia z priameho kopu rozhodli. Ťažké srdce na rozhodcu sme mali aj v tomto momente, kedže Mišinova vĺkzačka ocenená priamym kopom asi nemala byť.

Na úvod vydreté tri body.

08.08.2011 12:57

OFK Majcichov - Dechtice    2:1 (1:1)      Štrbo M., Šturdík

Čambál - Štrbo M., Scheip, Kuracina V. (Mišina), Urbánek - Krivosudský, Šturdík, Tokoš, Marfoldi (Karell) - Marek, Ďuračka

Úvodný zápas sezóny nám nevyšiel. Zápas sme odohrali prakticky bez medzihry, väčšinu hry hľadali dlhé lopty Ďuračku. V prvom polčase sme súpera ako-tak ohrozovali po štandartkách, v tom druhom to bol už len boj bez myšlienky. Do vedenia šli Dechtice, keď ich útočník skóroval z ofsajdovej pozície. Našťastie sme dokázali bleskovo vyrovnať, Krivosudského spätnú prihrávku zakončil Štrbo prízemnou strelou k bližšej žrdi. V tom čase už nebol na ihrisku zranený Kuracina, po jeho odchode prišlo k reorganizácii v našom tíme, keď sa Šturdík stiahol na stopérsky post a skórujúci Štrbo na pravý kraj obrany. Vykúpenie pre nás priniesla 80.minúta a prienik Krivosudského, ktorý sa skončil faulom v súperovej 16-ke. Šturdík krížnou prízemnou strelou zabezpečil tri body pre náš tím. Neboli sme lepším tímom, tri body sú však doma, tie však treba potvrdiť už o týždeň v ďaľšom domácom (hodovom) zápase s Bolerázom. Jedno je isté už teraz, s nedeľňajším výkonom ich určite nezískame.