Trénovať sa bude každý utorok a piatok. Sústredenie je naplánované 4.2.-7.2.v Starom Hrozenkove

23.1.2016 (sobota) o 16:00 Križovany (umelá tráva v Seredi)

30.1.2016 (sobota) o 16:00 V.Kostoľany (umelá tráva v Seredi)

7.2.2016 (nedeľa) o 15:50 Modranka (umelá tráva v Trnave)

14.2.2016 (nedeľa) o 15:30 Sereď B (umelá tráva v Seredi)

17.2.2016 (streda) Trebatice o 18.30 (umelá tráva v Piešťanoch)

21.2.2016 (nedeľa) o 17:30 Bučany (umelá tráva v Seredi)

28.2.2016 (nedeľa) o 16:00 Vinohrady (umelá tráva v Seredi)

Na záver jesene sme nezaváhali v Hrnčiarovciach a doma sme si poradili s Červeníkom

23.12.2015 16:35

ŠK Rapid Hrnčiarovce - OFK 0-3 (0-3)

Góly: M.Štrbo, Gergely, Rakický

Zostava: Horváth, L.Štrbo, Rakický, Scheip, M.Štrbo, Krivosudský, Marek, Gergely, Matula, Hruška, Bott (Martinus, Tokoš)

OFK - TJ Slovan Červeník 2-0 (0-0)

Góly: Novota, Gergely

Zostava: Miškovič, Susko, Rakický, Scheip, Štrbo M., Marek, Gergely, Novota, Matula, Holka, Bott (Pecháček, Marfoldi)

Po prehre v Orvište sme doma nezaváhali s Borovcami

03.11.2015 10:19

Zostava: Miškovič, Gergely (76.Šuran), Rakický, Scheip, Pecháček (87.Bott), Štrbo M., Marek, Krivosudský, Holka (80.Matula), Susko, Hruška

Góly: Hruška 2, Pecháček 11m, Krivosudský

Víťazná séria pokračuje

21.10.2015 16:27

OFK - Šulekovo 2-1 (0-0)

Góly: Gergely, Rakický

Zostava: Miškovič - Štrbo L., Štrbo M., Marek, Pecháček, Krivosudský, Gergely, Rakický, Holka, Šuran, Hruška (Matula, Marfoldi)

V nedeľu sme zvíťazili v treťom zápase v rade nad súperom zo Šulekova. Hral sa vyrovnaný zápas, pretože súper prišiel v kompletnom možnom zložení a bolo to na jeho hre vidieť. V priebehu zápasu si obidve mužstvá vytvorili niekoľko gólových príležitostí. Prvý polčas sa odohral bez gólov. Na začiatku druhého polčasu mali obrovskú šancu hostia ale zahodili. V zápätí Gergely lobom z rohu 16-tky prekonal hosťujúceho brankára. O 10 min. neskôr sa tešili aj hostia, keď sa po prihrávke Kolonyho presadil Harman. V ďalšom priebehu zápasu sa obidve mužstvá snažili hrať na víťazstvo. Nakoniec sa to podarilo domácim, keď spätnú prihrávku Matulu využil Rakický na strelenie víťazného gólu.

Z Dechtíc sme priviezli bod

21.09.2015 09:06

TJ Družstevník Dechtice - OFK 1-1 (0-1)

Gól: Hruška

Zostava: Miškovič, Susko, Rakický, Šuran (46.Gergely), Pecháček, Štrbo M., Marek, Novota (67.Tokoš), Holka (84.Matula), Hruška, Štrbo L.

Doma sme zdolali Hornú Krupú

14.09.2015 10:23

OFK - Horná Krupá 2-1 (2-0)

góly: Rakický, Holka

Zostava: Miškovič, Susko, Rakický, Šuran, Pecháček, Štrbo M., Štrbo L., Marek, Novota, Holka, Hruška

V náročnom zápase sme s veľmi kvalitným súperom vydolovali tri dôležité body. V prvej dvadsaťminútovke mali viacej z hry hostia, potom sme hru vyrovnali a do polčasu sa nám podarilo dva krát skórovať Rakickým a tesne pred prestávkou si po štandardke za obranu nabehol Holka a otvoril si gólový účet v Majcichovskom drese.

Druhý polčas začal vyrovnane, ale postupne začali preberať opraty zápasu hostia, čo vyústilo do kontaktného gólu Mikláša v 66.min. Po tomto momente nás súper zatlačil na našu polovicu, keď sa nám nedarilo dlhšie udržať loptu na našich kopačkách a súper si dokázal vypracovať tri dobré šance na strelenie vyrovnávajúceho gólu. Zápas bol náročný s veľmi kvalitným súperom a o to cennejšie sú získané body v tabuľke.

Zápas v Zavare nám nevyšiel

14.09.2015 10:19

Zavar - OFK  5-1 (2-0)

gól: Pecháček

Zostava: Horváth, Gergely (36.Šuran), Rakický, Krivosudský, Novota, Štrbo, Pecháček, Holka, Marek, Matula (78.Martinus), Tokoš (58.Valko)

V derby sme opäť otáčali výsledok - tentokrát víťazne

31.08.2015 20:28

OFK - Zeleneč 3:2 (2:2)

Góly: Rakický 2, Šuran

Zostava: Horváth - Krivosudský, Štrbo M., Novota, Pecháček, Gergely (64.Mišina), Rakický, Marek, Holka (46.Hruška), Šuran, Matula

Na zápas so susedným Zelenčom sme nastúpili odhodlaní zaknihovať prvé tohtosezónne víťazstvo. Tomu zodpovedala aj prvá 15-minútovka, keď sme boli kombinačnejší, aktívnejší a dostávali sa do streleckých pozícií, ale bez gólového efektu. Súper nás zmrazil rýchlym breakom, na konci ktorého Maron skóroval do odkrytej brány. Na gól sme sa snažili rýchle odpovedať a ešte vystupňovať aktivitu ale bol to opäť súper, ktorý sa rýchlym protiútokom dostával v 34.min do šance, ktorú sme prerušili faulom pred 16-tkou. Bartovič to trafil excelentne a bolo 0:2. Dôležité bolo, že sme rýchle dosiahli kontaktný gól Rakickým po akcii Gergelyho. Po rovnakej súhre tesne pred prestávkou vyrovnal stav stretnutia exportnou strelou Rakický, ktorý zaznamenal v tomto zápase prvé góly v našom drese.

Do druhého polčasu sme nastúpili odhodlaní zvíťaziť a dokonale otočiť vývoj zápasu. To sa nám nakoniec podarilo v 78.min.po krídelnej akcii Mišinu, Krivosudského a zakončení Šurana. Druhý polčas už priniesol vyrovnanejší futbal a šance boli na oboch stranách. Mužstvo ukazuje morálnu silu a nezvdáva sa ani za nepriaznivého stavu, pretože vo všetkých doterajších zápasoch prehrávalo a bolo nútené doťahovať náskok súpera.

Ako vraví klasik - Víťazstvo v derby je dôležitejšie ako víťazstvo v lige!