Vyhľadávanie


Hráč mesiaca

v tejto rubrike vyhlásime každý mesiac najlepšieho hráča nášho mužstva, víťaza určí interné hlasovanie našej redakcie.

 

Hráč mesiaca September - PAVOL ŠTURDÍK

September mužstvu nevyšiel, tri debakle však zmiernilo nakoniec víťazstvo v derby. Hráčom mesiaca sme zvolili strelca jediného septembrového gólu. Ako jeden z mála si v septembri držal svoj štandart a odmenou mu bol víťazný gól v zápase s rivalom zo Zelenča. 

 

Hráč mesiaca August - VLADIMÍR MIŠINA

Po úvodných dvoch prehrách, prišlo trio zápasov, v ktorých sme bodovali a vo všetkých zohrala nezastupiteľnú úlohu nová posila zo Zelenča, Vladimír Mišina. Súperom nedaroval na ihrisku ani centimeter priestoru, aj smerom dopredu hýril aktivitou a jednoznačne vystužil našu záložnú radu. Každým zápasom sa zlepšuje a hlavne pre Ružindolčanov bol nerozlúsknuteľným orieškom.

 

Hráč mesiaca Jún - JURAJ KUČERA

V poslednách troch majstrovských zápasoch sme zaznamenali tri prehry, takže titul hráča mesiaca jún sme udelili útočnému bojovníkovi Jurajovi Kučerovi za výkon na turnaji v Zelenči, kde síce exceloval aj lúčiaci sa Miloš "cigaretka" Sedlák, ale "cecek" získal rozhodujúce body výborným tričkovým nápadom.

 


 

Hráč mesiaca Máj - TOMÁŠ MAREK

V šiestich májových zápasoch strelil rovnaký počet gólov a okrem tohto titulu je aj v čele klubového rebríčka strelcov. Okrem svojich presných zásahov bol namočený aj v ďaľších góloch OFKM a tak tento stredový hráč si môže právom užívať májové ocenenie. 

 

Hráč mesiaca Apríl - MICHAL MIKULÁŠ

Aj keď Paľo Šturdík pokračoval vo výborných výkonoch z marca aj v apríli, rozhodli sme sa posunúť ocenenie ďalej a to konkrétne "zlému mužovi" a stopérovi OFKM. Po dvojzápasovom treste sa vrátil do zostavy a mužstvo nabralo odvtedy víťazný kurz. Okrem kvalitnej rozohrávky ponúkol aj výbornú organizáciu obrany, ktorá inkasovala po jeho vedením len dva-krát, v Košolnej z penalty a z Voderadmi za rozhodnutého stavu 4:0.

 

Hráč mesiaca Marec - PAVOL ŠTURDÍK

V posledných dvoch prípravných zápasoch strelil tri góly z pozície stredného záložníka, v dvoch úvodných ligových kolách už ako stiahnutý utočník prvý gól Zelenču strelil a pri tom druhom v Bohdanovciach asistoval. Vo všetkých týchto zápasoch ho bolo na ihrisku cítiť a nie nadarmo si navliekol kapitánsku pásku.