Vyhľadávanie

Náskok na čele už 5-bodový.

13.10.2013 17:23

OFK Majcichov - TJ Vinohradník Suchá nad Parnou    2:1 (2:1)     Pecháček, Gažovič

Vrbovský - Susko, Štrbo M., Pecháček, Krivosudský (75. Tokoš) - Scheip, Marek, Mihálik, Gažovič (88. Šaštinský) - Chynoradský, Gergely (22. Bott)

Po štyroch domácich víťazsvtvách pri skóre 14:0, nás na našom štadióne čakal papierovo asi najslabší protivník. Nedostali sme však nič zadarmo. Po štvrťhodine sme síce viedli, keď Chynoradský vykoledoval pokutový kop a špecialista Pecháček strelil už svoj piaty tohtosezónny gól. V 36.minúte však zahrmelo aj na druhej strane, keď z ojedinelého útoku Mrva na nič nečakal a ďalekonosným kopom prekvapil všetkých. Našťastie ešte do polčasu sa nám podarilo nakloniť misky váh na svoju stranu, Gažovič zvnútra 16-ky priklepnutú loptu Marekom poslal nezadržateľne do siete. Napriek náznakom už žiadnu inú gólovú akciu diváci nevideli, súpera sme držali na dištanc, ale najtesnejšie vedenie býva mnoho-krát zradné. Našťastie tento zápas sa to nepotvrdilo a víťazstvom sme si poistili vedenie v tabuľke, po zakopnutí viacero súperov je náš náskok na druhý celok už 5-bodový.