17.08.2015 15:40

OFK Majcichov - TJ Družstevník Siladice 2:2

Góly: Pecháček, Šuran

Zostava: Horváth - L.Štrbo (Hruška), Novota, M.Štrbo, Pecháček, Krivosudský, Rakický, Marek, Šuran, Matula, Martinus (Tokoš)

V hodovom zápase sme opäť za veľmi teplého počasia privítali hostí zo Siladíc. Tento zápas bol od začiatku vyrovnaný, keď súper ukazoval svoju kvalitu a priamočiarimi akciami sa tlačil na našu bránu. My sme ohrozovali bránu súpera väčšinou z diaľky. V prvom polčase sme dostali gól zo štandardnej situácie. Keď na začiatku druhého polčasu hostia zvýšili po ďalšej priamom kope na 2-0 nevyzeralo to, že by sme v tomto zápase bodovali. Ale už v druhom zápase sa nám podarilo dotiahnuť náskok súpera a po góle Pecháčka a Šurana sme sa vrátili do zápasu. V ďalšej časti hry sa obidve mužstvá snažili o víťazstvo, ale ani jedna z ponúkaných možností gólom neskončila a zápas skončil zaslúženou remízou.