Jarná 4-gólová ouvertúra.

23.03.2014 20:29

OFK Majcichov - TJ Ružindol     4:0 (1:0)     Marek 2, Gergely, Chynoradský

Vrbovský - Mihálik, Štrbo M., Krivosudský (Štrbo L.), Bott (Železník) - Scheip, Marek, Tokoš (Šaštinský), Gergely - Valko, Chynoradský

Jarná ouvertúra dopadla nakoniec presvedčivým víťazstvom, napriek tomu to nebola prechádzka ružovou záhradou. Od úvodu sme mali viac hry, chýbal však moment prekvapenia a kompaktní hostia nás nepúšťali prakticky do žiadnych šancí. Pozornosť brankára sme skúšali len z väčších vzdialeností. Zápas sme zlomili minútu pred prestávkou, odkop brankára prečítal Marek namazal Valkovi, na jeho strelu gólman hostí ešte reagoval reflexívne nohami, dorážku Mareka však vytláčal už len očami - 1:0. Druhý polčas začali zvýšenou snahou hostia, do šance sa však nedostali, ale celkovo vo veternom zápase šancí bolo ako šafránu na oboch stranách. Na dvojgólový rozdiel zvýšil opäť Marek, keď Valkov center z krídla prepadol brankárovi pomedzi rukavice a zasunúť z metra bolo pre nášho matadora jednoduchou záležitosťou. Z nášho mužstva definitívne spadla ťarcha prvého zápasu a veľmi rýchlo sme zvýšili na 3:0, po najkrajšej akcii zápasu skóroval hlavou Gergely, keď premenil opäť Valkov center. Gólovú bodku pridal z trestného kopu Chynoradský, keď obstrelil zle postavený múr hostí. Úvodné jarné zápasy bývajú veľmi náročné, preto záverečný rezultát teší a je tou najlepšou vzpruhou do ďaľších bojov.