Vyhľadávanie

Dorast po 14 zápasovej sérií bez víťazstva vyhral v Ružindole 4:1

04.04.2015 20:38

Dorastenci zlomili negatívnu sériu. Poslednú výhru zaznamenali dorastenci 16.8.2014. Odvtedy v súťažnom zápase nevyhrali. Až dodnes. V stretnutí 16.kola OMA dorastu zvíťazili na pôde Ružindola 4:1. Po polčase síce prehrávali 0:1, keď inkasovali hneď z prvej strely na bránu, no v ďalšom priebehu hry boli lepším mužstvom a vypracovali si viacero šancí, zlyhávali však v koncovke. Gólovo sa tak presadili až po obratke. Najprv hneď v úvode polčasu vyrovnal Kromek po samostatnom nájazde a skóre otočil bombou z viac ako 30 metrov kapitán Adam Kalivoda. Potom prišli chvíle žolíka zápasu Erika Mrvu. V 75. minúte najskôr centroval na druhý gól Štefana Kromeka a v 82. minúte sa po skrumáži v pokutovom území aj sám presadil. Dorast teda nadviazal na dobrý výkon z predchádzajúceho kola a verme, že v podobnem tempe bude pokračovať už o týždeň na domácom trávniku proti Rapidu Hrnčiarovce. Zápas sa bude hrať tradične v sobotu o 10:30.

TJ Družstevník Ružindol - OFK Majcichov 1:4 (1:0) G: 2. Bardáč - 50., 75. Š. Kromek, 62. A. Kalivoda, 82. Mrva

Zostava OFK: Bogner - Haršányi, A. Kalivoda, Uhrík, Bubliš - D. Kalivoda, Cehlárik, Hrdlovič, Škultéty - Brestovanský (57.Mrva), Š. Kromek (77.Štrbo)